Lutowa promocja. Na każde zamówienie na kwotę 300 pln lub więcej, otrzymujesz rabat 15% !!! Promocja ważna do końca lutego. Liczy się data zamówienia, więc umówić możesz się również na marzec.Pamiętaj, jeśli nikt nie odbiera tel. - napisz wiadomość sms... na pewno odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu.lub 883 168 471
combajn1_wpJak działamy?

Do czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerki stosujemy metodę prania ekstrakcyjnego. Pierwszym etapem pracy jest dokładne odkurzenie na sucho. Następnie naniesienie odpowiedniego odplamiacza (jeśli na czyszczonej powierzchni znajdują się widoczne plamy). Kolejnym krokiem jest rozpylenie i wtarcie preparatu, który rozpuszcza zabrudzenia we włóknach materiału. Ostatnim etapem jest wypłukanie rozpuszczonego brudu za pomocą urządzenia do ekstrakcji i płynu ekstrakcyjnego.

Zastosowanie odpowiednich środków chemicznych i właściwego sprzętu, to połowa sukcesu. Drugą połowę stanowią, po prostu dobre chęci i odpowiednie nastawienie do klienta. Usługę prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej wykonujemy w mieszkaniu/domu/biurze u klienta. Usługę prania tapicerki samochodowej przeprowadzamy w miejscu wskazanym przez klienta.

Usługi sprzątania są na tyle zróżnicowanym tematem, iż nie będziemy się za wiele rozpisywać. W tym wypadku każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, po uprzednim zapoznaniu się z zakresem prac. Najważniejsze jest to, że pozostawiamy po sobie porządek :)